ΠΜΣ Δημόσια Υγεία & Διοίκηση Υπηρεσιών Υγείας - Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δικαιολογητικά Εγγραφής στο ΠΜΣ ΔΥ/ΔΥΥ Εκτύπωση E-mail

Περίοδος εγγραφών:  10 - 20 Σεπτεμβρίου

Υπάρχει η δυνατότητα και ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ των δικαιολογητικών εντός της παραπάνω προθεσμίας.

Δικαιολογητικά εγγραφής:

1. Έντυπο Εγγραφής Μεταπτυχικού Φοιτητή [Stoixeia_foit.doc]
    Το έντυπο εγγραφής να σταλεί ΚΑΙ ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

2. Αντίγραφο Πτυχίου ή Πτυχίων (και ισοτιμία ή αντιστοιχία του τίτλου αυτού από το ΔΟΑΤΑΠ, για πτυχιούχους Πανεπιστημίων του εξωτερικού)
    ή
    Βεβαίωση Ολοκλήρωσης προπτυχιακών σπουδών, για όσους δεν έχουν παραλάβει το πτυχίο τους

3. Αντίγραφο του Δελτίου Ταυτότητας ή αντίστοιχου, για τους αλλοδαπούς

Σε περίπτωση που δεν κατατεθεί εμπρόθεσμα κάποιο από τα παραπάνω δικαιολογητικά, ΔΕΝ θα είναι εφικτή η εγγραφή.

Εαν για οποιοδήποτε λόγο, κάποιος από τους επιλεγέντες, αποφασίσει να μην εγγραφεί στο ΠΜΣ, παρακαλείται να ενημερώσει ΑΜΕΣΑ τη Γραμματεία του ΠΜΣ.

Τα μαθήματα ξεκινούν τον ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
και γίνονται
4 ή 5 φορές την εβδομάδα, απογευματινές ώρες (βλπ. σχήμα).

ΔΕΥ ΤΡΙ ΤΕΤ ΠΕ  ΠΑΡ
3πμ-5μμ