ΠΜΣ Δημόσια Υγεία & Διοίκηση Υπηρεσιών Υγείας - Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δικαιολογητικά Εγγραφής στο ΠΜΣ ΔΥ/ΔΥΥ Εκτύπωση E-mail

Περίοδος εγγραφών:  10 - 20 Σεπτεμβρίου

Υπάρχει η δυνατότητα και ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ των δικαιολογητικών εντός της παραπάνω προθεσμίας.

Δικαιολογητικά εγγραφής:

1. Έντυπο Εγγραφής Μεταπτυχικού Φοιτητή [Stoixeia_foit.doc]
    Το έντυπο εγγραφής να σταλεί ΚΑΙ ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

2. Αντίγραφο Πτυχίου ή Πτυχίων (και ισοτιμία ή αντιστοιχία του τίτλου αυτού από το ΔΟΑΤΑΠ, για πτυχιούχους Πανεπιστημίων του εξωτερικού)
    ή
    Βεβαίωση Ολοκλήρωσης προπτυχιακών σπουδών, για όσους δεν έχουν παραλάβει το πτυχίο τους

3. Αντίγραφο του Δελτίου Ταυτότητας ή αντίστοιχου, για τους αλλοδαπούς

Σε περίπτωση που δεν κατατεθεί εμπρόθεσμα κάποιο από τα παραπάνω δικαιολογητικά, ΔΕΝ θα είναι εφικτή η εγγραφή.

Εαν για οποιοδήποτε λόγο, κάποιος από τους επιλεγέντες, αποφασίσει να μην εγγραφεί στο ΠΜΣ, παρακαλείται να ενημερώσει ΑΜΕΣΑ τη Γραμματεία του ΠΜΣ.

Τα μαθήματα ξεκινούν την 1η Δευτέρα του ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
και γίνονται
4 ή 5 φορές την εβδομάδα, 2 φορές πρωί και 2 ή 3 φορές απόγευμα (βλπ. σχήμα).

ΔΕΥ ΤΡΙ ΤΕΤ ΠΕ  ΠΑΡ
9πμ-2μμ Χ